English English    
     
Wiadomości z życia Kościoła
Piknik rodzinny w Chojnicach PDF Drukuj Napisz e-mail
Aleksandra Kurowska   
15 lipca 2014

W dniu 1 czerwca b.r. Zbór Chrześcijan Baptystów w Chojnicach przy wsparciu władz miejskich i sponsorów (lokalnych firm i instytucji) zorganizował dla mieszkańców Chojnic Piknik Rodzinny. Dobrą okazją był Dzień Dziecka, który tym razem wypadł w niedzielę. Impreza odbywała się na terenie byłej fosy miejskiej, praktycznie w centrum miasta.

 
Festiwal Nadziei w oczach uczestników PDF Drukuj Napisz e-mail
15 lipca 2014

Festiwal Nadziei14-15 czerwca 2014. Stadion Pepsi Arena w Warszawie: świadectwa uczestników i podsumowanie Festiwalu w statystykach.

 
Festiwal Nadziei - podsumowanie PDF Drukuj Napisz e-mail
Paweł Kugler   
18 czerwca 2014

Festiwal NadzieiW dniach 14-15 czerwca 2014 r. na stadionie Pepsi-Arena w Warszawie odbył się Festiwal Nadziei – największe ewangelizacyjne wydarzenie w historii ewangelicznego chrześcijaństwa w Polsce. W aktywne przygotowania do Festiwalu zaangażowało się 375 kościołów i wspólnot różnych wyznań z całego kraju, w tym wiele zborów baptystycznych.

 
Franklin Graham w Katowicach: Historia ewangelizacji zatoczyła koło PDF Drukuj Napisz e-mail
Jerzy Rogaczewski   
15 lipca 2014

Jesteśmy przekonani, że owoce ewangelizacji są trwałe. Nigdy przedtem ewangelizacja nie wyszła tak szeroko, jak w dniach października 1978 r. Słowo ewangelizacja stało się nam bliższe, otrzymało nowe znaczenie i zaczynamy rozumieć treść tego słowa. Poruszone koło ewangelizacji musi toczyć się, nikt [go] nie zatrzyma […] – tak pisał, komentując wizytę pastora dra Billy’ego Grahama w Polsce w 1978 r. autor artykułu Był wśród nas Boży Człowiek.[i]

 
Chrzest wiary w Katowicach PDF Drukuj Napisz e-mail
Roman Karzełek   
15 czerwca 2014

Chrzest wiary w KatowicachW dniu 25 maja 2014 roku w Katowicach przy ulicy Morawskiej miał miejsce chrzest 21 osób. Do przyniesienia tak bogatego, duchowego owocu najbardziej przyczyniła się wspólnota baptystyczna z Bielska- -Białej. Swój udział miał także Pierwszy Zbór w Katowicach, wspólnoty w Bytomiu i Kętach.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2

Stworzone dzięki Joomla!1.5 Multicategories

Statystyki

Użytkowników : 761
Artykułów : 2250
Zakładki : 1
Odsłon : 4625167

Kto jest online

Naszą witrynę przegląda teraz 340 gości